GoPay platobná brána

GoPay platobná brána

GoPay je najväčším poskytovateľom online platieb českého pôvodu. Ročný objem sprostredkovaných platieb sa pohybuje v miliardách Sk. V súčasnosti používa platobnú bránu GoPay viac ako 11 tisíc obchodníkov nielen v Čechách, ale celej strednej Európe.


Jednoduché a bezpečné platby bránou Comgate

Jednoduché a bezpečné platby bránou Comgate

Platby kartou online s platobnou bránou ComGate

Platobné tlačidla bánk v Českej republike

Platobná brána ComGate umožňuje online platby u Českej sporiteľne, ČSOB, Era, Komerčné banky, Fio banky, mBank, Moneta Money Bank, UniCredit Bank, Raiffeisen Bank a Sberbank. Pri všetkých ostatných bánk zabezpečuje platobná brána ComGate bežné bankové prevody v režime s potvrdením platby do druhého dňa.

Platobné tlačidla bánk na Slovensku

Na Slovensku môžete s platobnou bránou ComGate využiť platobné tlačidla ČSOB, VÚB BANKY, Poštovej banky, slovenský sporiteľne, UniCredit Bank a Tatra Banky. Pri všetkých ostatných bánk zabezpečuje platobná brána ComGate bežné bankové prevody v režime s potvrdením platby do druhého dňa.


Funkčné odevy - základ obliekania pre šport, prácu i voľný čas

Funkčné odevy - základ obliekania pre šport, prácu i voľný čas

Nenasiakavé textilné materiály, v našom prípade väčšinou polypropylén, sú pre odvod potu od tela vhodnejšie ako prevažná časť prírodných vlákien. Odvodom vodnej pary od pokožky je zaručený lepší tepelný komfort, koža zostáva suchá a vytvára tak v chladnom počasí pocit tepla, v teplom prostredí potom chladivý pocit. Prepracovanou štruktúrou úpletov a prímesou ďalších typov vlákien elastanu a Merino vlny sme vytvorili základné rady funkčných odevov pre všetky ročné obdobia - Comfort, An-Atomic a Wooler. Každý výrobok z danej radu je však nutné vyberať nielen podľa okolitej teploty prostredia, ale tiež podľa aktivity, ktorú predpokladáte vykonávať.