Ochranné rúška NanoBodix® AGTIVE so skvelými antibakteriálnymi vlastnosťami, opakovane použiteľné, odolné voči praniu, s fixáciou nosa, dvojvrstvové s vreckom na filtre.

Rúška majú certifikáciu CE - zdravotnícky prostriedok.


CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

NanoBodix® AG-TIVE rúško

NANO rúško AG-TIVE

a odvodené typy výrobkov

spĺňa všetky požiadavky podľa STN EN 14683 + AC, výrobky boli skúšané podľa ČSN ISO 10993-5 a použité materiály, nanolátky a nanofiltr sú bakteriologicky a citotoxkicky nezávadné a podľa nami vydaných odporúčania sú pre užívateľov bezpečné


Jednoduché a bezpečné platby bránou Comgate

Jednoduché a bezpečné platby bránou Comgate

Platby kartou online s platobnou bránou ComGate

Platobné tlačidla bánk v Českej republike

Platobná brána ComGate umožňuje online platby u Českej sporiteľne, ČSOB, Era, Komerčné banky, Fio banky, mBank, Moneta Money Bank, UniCredit Bank, Raiffeisen Bank a Sberbank. Pri všetkých ostatných bánk zabezpečuje platobná brána ComGate bežné bankové prevody v režime s potvrdením platby do druhého dňa.

Platobné tlačidla bánk na Slovensku

Na Slovensku môžete s platobnou bránou ComGate využiť platobné tlačidla ČSOB, VÚB BANKY, Poštovej banky, slovenský sporiteľne, UniCredit Bank a Tatra Banky. Pri všetkých ostatných bánk zabezpečuje platobná brána ComGate bežné bankové prevody v režime s potvrdením platby do druhého dňa.


NANO materiál: antibakteriálna polypropylénová priadze

NANO materiál: antibakteriálna polypropylénová priadze

NANO AGENT AGTIVE MATERIAL - Úplet so špeciálnym polypropylénovým/polyesterovým vláknom, ošetreným antibakteriálnym antivírusovým aditívom na báze iónov striebra. Brání rastu baktérií a vírusov, redukuje nepríjemné pachy a zaisťuje hygienickú sviežosť. Nie je škodlivé pre ľudí ani životné prostredie.


Nanotechnológie a priemyselné využitie nanovlákien

Nanotechnológie a priemyselné využitie nanovlákien

Účinnosť filtra Nano Med Clean proti vírusom potvrdilo certifikátom (VFE - Viral Filtration Efficiency) rešpektované laboratórium Nelson Labs v USA. Jedná sa o tenkú textíliu obsahujúcu nanovlákennou štruktúru. Užívatelia si ho môžu vložiť do látkovej rúška, a chrániť sa tak celý deň. Je ľahký a vysoko priedušný, takže uľahčuje dýchanie. V porovnaní s inými materiálmi dosahuje priedušnosti dvesto litrov vzduchu na meter štvorcový za sekundu.

Pranie a dezinfekcia funkčných šatiek a rúšok

Pranie a dezinfekcia funkčných šatiek a rúšok

Praktické a odskúšané postupy na pranie, dezinfekciu a sterilizáciu multifunkčných šatiek a rúšok NanoBodix®

Nanočastice - ióny striebra obsiahnuté priamo vo vláknach polypropylénového / polyesterového úpletu poskytujú permanentnú ochranu proti baktériám. V prípade použitia materiálu ElleGun a ReAgtor sa jedná o nanočastice / ióny pirithionu zinku.

Opakovaným praním sa táto antibakteriálna ochrana nijako neobmedzuje a neznižuje. Dôležité je používanie pracích prostriedkov so žiadnou alebo minimálnou parfemizáciou. Pre zachovanie všetkých vlastnostní šatke sa nesmie pri jeho údržbe používať aviváž.

Po použití antibakteriálneho šatke alebo rúška ako ochrany fyzického prenosu bakteriálnych kultúr, mykobaktérií, vírusov a spór je možné výrobok čistiť a dezinfikovať (sterilizovať).