Zarábajte na internete s naším províznym programom AFFIL.NANOSHOP

Vaše blogy, magazíny, katalógy, facebookovej stránky a ďalšie internetové aktivity Vám môžu pravidelne zarábať, stačí sa zapojiť do nášho affiliate programu AFFIL.NANOSHOP.CZ a začať nás a naše produkty propagovať.

Provízny program je určený pre influencery, blogerov, recenznú katalógy alebo porovnávači tovaru, ale aj všetkých fanúšikov našich výrobkov.

Odporučiť určitý tovar e-shopu môže ktokoľvek, kto zverejňuje na Facebooku, Instagramu, v nejakom fóre sociálnych sietí alebo vlastných internet stránkach. Odmena pre odporúčacieho partnera je založená na reálnom nákupu, ktorý klient skutočne zaplatí a tovar prevezme a nevráti.

AFFILIATE PROGRAM

Prečo sa zapojiť do affiliate programu?

  • Cookies je 30 dní
  • Affiliate partnerovi prináleží provízia 10% z konečnej objednávky
  • K dispozícii sú XML produktovej feedy a ďalšie propagačné prvky, bannery, články
  • Kvalitný servis affiliate siete (AffilBox softvér)
  • Spoľahlivá technológia pre meranie konverzií
  • Rýchle schvaľovanie a vyplácanie provízií
  • Ďalšie odporúčania na propagáciu (doprava zdarma, darček k objednávke, časté akcie a zľavy, možnosť dohodnutie sa na exkluzívnu spoluprácu ...)

 

PROVIZNÍ PROGRAM - VSTUP

Ako začať?

Na propagáciu nášho e-shopu a našich produktov sa stačí zaregistrovať na affil.nanoshop.cz alebo nás kontaktujte na emaile affil@nanoshop.cz, prípadne na telefóne +420 733 713 277. Registrácia do partnerskej affiliate siete je zadarmo a so samotnou propagáciou je možné začať okamžite po prihlásení. Po registrácii získate prístup do administrácie siete, v ktorej nájdete prehľad všetkých konverzií, ich stav a ďalšie potrebné informácie. V detaile konkrétnej ponuky nájdete bannery a ďalšie propagačné materiály. V prípade potreby kreativ na mieru kontaktujte affiliate managera, ktorý pre vás tieto materiály zabezpečia.