Nanosox® An-Atomic - anatomické ponožky

Anatomicky tvarované antibakteriálne ponožky a podkolienky sú určené pre záťažové športy, cestovanie alebo prácu vo vonkajšom prostredí, najmä v chladnom počasí.  Sú kvalitné v schopnosti absorpcie vlhkosti, priedušnosti pružnosti a príjemného pocitu na nohách.  Nanočastice striebra, ktoré sú obsiahnuté v celom objeme ponožky, majú ši- kospektrální antibakteriálne a protiplesňové účinky.  Zosilnená špička a päta zaisťujú ponožkám dlhú životnosť.  Nanosox An-Atomic je možné bežne nosiť aj niekoľko dní bez vyprania, svoju hebkosť a schopnosť odstránenia zápachu nôh si udrží dlhodobo aj v najnáročnejších podmienkach.

Atraktívny dizajn od českej návrhárky obuvi, anatomické rozpracovaný s ochrannými prvkami a odvetrávacími zónami, permanentné antibakteriálnosť a ochrana proti tvorbe zápachu vďaka iónom striebra, obsahuje merino vlnu pre jej hebkosť, polyamid pre vysokú pevnosť, elastan pre pružnosť a priľnavosť.  Prepracovanú konštrukciu dopĺňa číslovanie na vnútornej strane lemu spolu s označením Left / Right.

Vhodné pre: uzavreté trekové, športové alebo lyžiarskej obuvi, pre motošport, treking, cestovanie a všetky outdoorové aktivity a pobyt v prírode v chladnom počasí.