Nanosox® Ag-TIVE - športové farebné ponožky

Funkčné antibakteriálne ponožky sú určené pre šport, cestovanie alebo prácu. Veľmi dobre splní svoju funkciu v športovej i voľnočasové obuvi v chladnom, ale aj v teplom období vďaka unikátnej zmesi vlákien. Účinné látky, teda ióny striebra, sú nevypratelná, pretože sú obsiahnuté v celom objeme nosného vlákna, sú bezpečné, nedráždi vašu pokožku a nespôsobujú alergie.

Nanosox® Ag-TIVE sú kvalitné v schopnosti absorpcie vlhkosti, priedušnosti, pružnosti a príjemného pocitu na nohách. Nanočastice striebra, ktoré sú obsiahnuté v celom objeme ponožky, majú širokospektrálne antibakteriálne a protiplesňové účinky. Zosilnená špička a päta zaisťujú ponožkám dlhú životnosť. Nanosox An-Atomic je možné bežne nosiť aj niekoľko dní bez vyprania, svoju hebkosť a schopnosť odstránenia zápachu nôh si udrží dlhodobo aj v najnáročnejších podmienkach.

Atraktívny dizajn, anatomické rozpracovaný s ochrannými prvkami a odvetrávacími zónami, permanentné antibakteriálnosť a ochrana proti tvorbe zápachu vďaka iónom striebra.

Vhodné pre: uzavreté trekové, športové alebo voľnočasové topánky, pre motošport, treking, cestovanie a všetky outdoorové aktivity a pobyt v prírode.

Rýchle info Akcia -29%
NanoSox® AG-TIVE CYKLON ponožky - čierno/sivé

NanoSox® AG-TIVE CYKLON ponožky - čierno/sivé

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Skladom
9,96 EUR 13,96 EUR
Gender U - Unisex
Farba BK > ČiernaGY > Sivá
Funkčné antibakteriálne ponožky sú určené pre šport, cestovanie alebo prácu v chladnom aj v teplom období vďaka unikátnej zmesi vlákien.