NanoBodix® Still - funkčné odevy

Výrobky radu Still sú vrchné odevy na každodenné nosenie. Sú koncipované ako odevy s prepracovanou optikou a doplnené hodnotnú, ale decentné výšivkou. Odvádza pot a tým prispievajú ku komfortnému pocitu aj v teplých mesiacoch. Udržujú vaše telo v suchu a prostredí bez pachov. V lete netvorí viditeľné mapy od potu a sú teda predurčené všade tam, kde chcete stále vyzerať sviežo. Ich ľahká údržba, nežehlivá úprava a stálofarebnosť vás nadchne ...

Začína doba funkčného odievania aj v bežnom živote a v práci. Atraktívny dizajn, prepracované detaily a príjemný a ľahký materiál - to sú základné atribúty radu výrobkov Still. Materiál, z ktorého sú produkty ušité, vás príjemne prekvapí svojimi vysokými úžitkovými vlastnosťami a takmer bezpracnú údržbou.

Vhodné pre: bežné nosenie, prácu v hygienickom prostredí, cestovanie a všetky športové aktivity v halách, golf, voľný čas, relax.

Použitý materiál

Vyrobené z materiálu NanoAgent Still (100% polypropylén s nanoAg (nanočastice striebra) a teda permanentný a nevypratelná ochranou proti baktériám a následnému zápachu. Zabezpečia Vám pocit čistoty po dlhú dobu.

STILL

Do akéhokoľvek počasia

Do akéhokoľvek počasia

Vhodné pre: outdoorové i indoor aktivity, cestovanie a pobyt v prírode a ostatné aktivity v outdoore za akéhokoľvek počasia. Pre váš komfort a dobrý pocit.