NanoBodix® Laser - funkčné odevy

Výrobky radu Laser sú vrchné odevy pre šport aj bežné odievania. Sú koncipované ako odevy s prepracovaným dizajnom. Odvádza pot a tým prispievajú ku komfortnému pocitu aj v teplých mesiacoch. Udržujú vaše telo v suchu a prostredí bez pachov. V lete netvorí viditeľné mapy od potu a sú teda predurčené všade tam, kde chcete stále vyzerať sviežo. Ich ľahká údržba, nežehlivá úprava a stálofarebnosť vás nadchne ...

Začína doba funkčného odievania aj v bežnom živote a v práci. Atraktívny dizajn, prepracované detaily a príjemný a ľahký materiál - to sú základné atribúty radu výrobkov Laser. Materiál, z ktorého sú produkty ušité, vás príjemne prekvapí svojimi vysokými úžitkovými vlastnosťami a takmer bezpracnú údržbou.

Bude vás sprevádzať pri všetkých vašich aktivitách pri športe, práci, vo voľnom čase a tiež na vašich cestách, kde jeho vlastnosti najviac vyniknú.

Použité jemné mikropolyesterové vlákno je takmer nenasiakavé, tým odvádza váš pot na povrch úpletu, nechladí na pokožke a neškriabe a nedráždi tak pokožku.

Striebro, ktoré je obsiahnuté priamo v polyméru vlákna, aktívne obmedzuje množenie baktérií a tým poskytuje trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nespôsobujú alergie. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Bezpečnosť, funkcie, hmotnosť a dizajn - štyri atribúty, na ktorých záleží. Výrobky Laser sú prepracovanými odevy pre cyklistiku a turistiku na bicykli. Pre výrobu používame jemná, ale pevná polyesterová mikrovlákna a vytvorený úplet má štruktúru zaručujúce transport potu. Udržujú vaše telo v suchu a prostredí bez pachov vďaka permanentným antibakteriálnym vlastnostiam a prispievajú k bezstarostnému použitie. Autorský univerzálny dizajn NanoBodix® je dobre viditeľný a nesplynie teda ani s prostredím ani s davom.

Odevy Laser pre mužov i ženy sa vyznačujú mnohými detailmi, ktoré oceníte. Skvelé kvalitné spracovanie Made in Czech vás príjemne prekvapí.

Vhodné pre: šport i bežné nosenie, prácu v hygienickom prostredí, cestovanie a všetky športové aktivity v halách, golf, cykloturistiku, cyklistiku, beh, Nordic Walking, voľný čas, relax.

Použitý materiál

Vyrobené z materiálu NanoAgent Laser - 150g/m2 - 100% mikropolyester s nanoAg (nanočastice striebra) a teda permanentný a nevypratelná ochranou proti baktériám a následnému zápachu. Zaistí vám pocit čistoty po dlhú dobu.

LASER

Do akéhokoľvek počasia

Do akéhokoľvek počasia

Vhodné pre: outdoorové i indoor aktivity, cestovanie a pobyt v prírode a ostatné aktivity v outdoore za akéhokoľvek počasia. Pre váš komfort a dobrý pocit.