NanoBodix® ElleGun

Spodná bielizeň dostáva nový rozmer - elastické a ľahké funkčné spodné prádlo pre všetkých aktívnych mužov a ženy. Jemné bakteriostatické polyesterové mikrovlákno dopĺňa elastická Lycra. Vďaka svojej flexibilite a prepracovanému strihu sa primkne tesne k pokožke, odvedie pot a udrží vaše telo v optimálnom tepelnom komforte. Pri výbere vhodnej veľkosti a strihu mierne tvaruje postavu so súčasným zachovaním priedušnosti úpletu. Je určené pre podvlékání pod všetky naše typy funkčného prádla. Bude vás sprevádzať pri všetkých vašich aktivitách pri športe, práci, vo voľnom čase a tiež na vašich cestách, kde jeho vlastnosti najviac vyniknú.

Použité jemné mikropolyesterové vlákno je nealergické, priedušné, rýchloschnúce a nechladí na pokožke.

Striebro, ktoré je obsiahnuté priamo v polyméru vlákna, aktívne obmedzuje množenie baktérií a tým poskytuje trvalú a dlhodobú ochranu proti zápachu. Účinné látky, teda ióny striebra, sú obsiahnuté v celom objeme vlákna, sú bezpečné, nespôsobujú alergie. Naše výrobky nemusíte po každom použití prať a tým aktívne prispievate k ochrane životného prostredia :)

Príjemný a ľahký materiál pre najdiskrétnejšie časti vášho tela. Je rezistentná voči mechanickému opotrebeniu, aktívne ničí baktérie a zabraňuje tvorbe pachov. Súčet vlastností ho predurčuje pre každý deň ... Po použití nie je nutné ihneď výrobok prať, čo najviac oceníte na vašich obchodných alebo voľnočasových cestách.

Použitý materiál

Vyrobené z materiálu NanoAgent ElleGun - 165g/m2 - 92% polyester s Ag+ (časticami striebra), 8% elastan a teda permanentný a nevypratelná ochranou proti baktériám a následnému zápachu. Zaistí vám pocit čistoty po dlhú dobu.

Do akéhokoľvek počasia

Do akéhokoľvek počasia

Vhodné pre: outdoorové i indoor aktivity, cestovanie a pobyt v prírode a ostatné aktivity v outdoore za akéhokoľvek počasia. Pre váš komfort a dobrý pocit.