Pre antibakteriálne funkčné odevy a bielizeň

Je už dlhší čas známe, že nenasiakavé textilné materiály, v našom prípade väčšinou polypropylén, sú pre odvod potu od tela vhodnejšie ako prevažná časť prírodných vlákien.  Odvodom vodnej pary od pokožky je zaručený lepší tepelný komfort, koža zostáva suchá a vytvára tak v chladnom počasí pocit tepla, v teplom prostredí potom chladivý pocit.  Prepracovanou štruktúrou úpletov a prímesou ďalších typov vlákien elastanu a Merino vlny sme vytvorili základné rady funkčných odevov pre všetky ročné obdobia - Comfort, An-Atomic a Wooler.  Každý výrobok z danej radu je však nutné vyberať nielen podľa okolitej teploty prostredia, ale tiež podľa aktivity, ktorú predpokladáte vykonávať.

Úroveň nanotechnológie v textilnom priemysle nám umožňuje vytvoriť úplety a výrobky, ktoré vykazujú revolučné vlastnosti: permanentný antimikrobiálne a antibakteriálne funkcie, tzn.  dlhodobé bezzápachové prostredie a tým zaručený pocit hygienickej čistoty.  Naše produkty vydržia nezapácha aj niekoľko dní a nemusí sa teda po každom jednotlivom použití prať.  Výrobky nie je nutné žehliť, sú rezistentné voči mastnote, vode, olejom a kyselinám ... Redukciou pracích cyklov, nákladov na energiu a pracie prostriedky na údržbu našich produktov šetríte významne svoj čas a tiež životné prostredie :)

NANO materiál: antibakteriálna polypropylénová priadze

NANO materiál: antibakteriálna polypropylénová priadze

NANO AGENT AGTIVE MATERIAL - Úplet so špeciálnym polypropylénovým / polyesterovým vláknom, ošetreným anti-bakteriálnym aditívom na báze iónov striebra. Bráni rastu baktérií, redukuje nepríjemné pachy a zabezpečí hygienickú sviežosť. Nie je škodlivé pre ľudí ani pre životné prostredie.