V┼íetky na┼íe produkty s├║ vyroben├ę v ─îeskej republike a ich vysok├í ├║┼żitkov├í hodnota v├ím zaist├ş ich dlhodob├ę a bezprobl├ęmov├ę pou┼ż├şvanie. Pracujeme v├Żhradne s kvalitn├Żmi testovan├Żmi materi├ílmi vyroben├Żmi v E├Ü.

CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

CERTIFIKÁCIA - rúško a šatka - NanoBodix® AG-TIVE

NanoBodix® AG-TIVE rúško

NANO rúško AG-TIVE

a odvoden├ę typy v├Żrobkov

sp─║┼ła v┼íetky po┼żiadavky pod─ża STN EN 14683 + AC, v├Żrobky boli sk├║┼ían├ę pod─ża ─îSN ISO 10993-5 a pou┼żit├ę materi├íly, nanol├ítky a nanofiltr s├║ bakteriologicky a citotoxkicky nez├ívadn├ę a pod─ża nami vydan├Żch odpor├║─Źania s├║ pre u┼ż├şvate─żov bezpe─Źn├ę


NANO.MED.CLEAN filtr - certifikácia

NANO.MED.CLEAN filtr - certifikácia

├Ü─Źinnos┼ą filtra Nano Med Clean proti v├şrusom potvrdila certifik├ítom (VFE - Viral Filtration Efficiency) re┼ípektovan├í laborat├│ria Nelson Labs v USA. Jedn├í sa o tenk├║ text├şliu obsahuj├║cu nanovl├íkennou ┼ítrukt├║ru. U┼ż├şvatelia si ho m├┤┼żu vlo┼żi┼ą do l├ítkoveho r├║┼íka, a chr├íni┼ą sa tak cel├Ż de┼ł. Je ─żahk├Ż a vysoko priedu┼ín├Ż, tak┼że u─żah─Źuje d├Żchanie. V porovnan├ş s in├Żmi materi├ílmi dosahuje priedu┼ínosti dvesto litrov vzduchu na meter ┼ítvorcov├Ż za sekundu.


NANO materi├íl: antibakteri├ílna polypropyl├ęnov├í priadze

NANO materi├íl: antibakteri├ílna polypropyl├ęnov├í priadze

NANO AGENT AGTIVE MATERIAL -┬á├Üplet so ┼ípeci├ílnym polypropyl├ęnov├Żm/polyesterov├Żm vl├íknom, o┼íetren├Żm antibakteri├ílnym antiv├şrusov├Żm adit├şvom na b├íze i├│nov striebra. Br├ín├ş rastu bakt├ęri├ş a v├şrusov, redukuje nepr├şjemn├ę pachy a zais┼ąuje hygienick├║ svie┼żos┼ą.┬áNie je ┼íkodliv├ę pre ─żud├ş ani ┼żivotn├ę prostredie.


Nanotechnol├│gie a priemyseln├ę vyu┼żitie nanovl├íkien

Nanotechnol├│gie a priemyseln├ę vyu┼żitie nanovl├íkien

├Ü─Źinnos┼ą filtra Nano Med Clean proti v├şrusom potvrdilo certifik├ítom (VFE - Viral Filtration Efficiency) re┼ípektovan├ę laborat├│rium Nelson Labs v USA. Jedn├í sa o tenk├║ text├şliu obsahuj├║cu nanovl├íkennou ┼ítrukt├║ru. U┼ż├şvatelia si ho m├┤┼żu vlo┼żi┼ą do l├ítkovej r├║┼íka, a chr├íni┼ą sa tak cel├Ż de┼ł. Je ─żahk├Ż a vysoko priedu┼ín├Ż, tak┼że u─żah─Źuje d├Żchanie. V porovnan├ş s in├Żmi materi├ílmi dosahuje priedu┼ínosti dvesto litrov vzduchu na meter ┼ítvorcov├Ż za sekundu.


Univerzitn├Ż ┼ít├║dia ukazuje, ┼że i├│ny striebra efekt├şvne p├┤sob├ş proti v├şrusu SARS

Univerzitn├Ż ┼ít├║dia ukazuje, ┼że i├│ny striebra efekt├şvne p├┤sob├ş proti v├şrusu SARS

Spolo─Źnos┼ą AgION Technologies, Inc., popredn├Ż poskytovate─ż antimikrobi├ílnych rie┼íen├ş vytvoren├Żch pomocou in┼żinierstva, dnes ozn├ímila, ┼że jej v├Żskumn├ę ├║silie preuk├ízalo, ┼że sa zistilo, ┼że i├│nov├ę striebro ├║─Źinne deaktivuje kme┼ł ─żudsk├ęho coronaviru 229E, v├şrus spojen├Ż so SARS, po─Źas laborat├│rne ┼ít├║die vykonanej University of Arizona .

┼át├║dia veden├í ─Ź.p. Gerba, Ph.D. a K.R. Bright, Ph.D., testoval r├┤zne hladiny i├│nov├ęho striebra a medi, aby ur─Źil, ─Źi boli ├║─Źinn├ę proti kme┼łu 229E ─żudsk├ęho koronav├şrusy. V├Żskum preuk├ízal v├Żznamn├ę zn├ş┼żenie v├şrusu do 1 hodiny (90 percent) a zn├ş┼żil hladiny v├şrusu pod detek─Źn├Ż limit po 24 hodin├ích expoz├şcie (99,99 percent).

"V├Żskum ukazuje, ┼że i├│nov├ę striebro m├í potenci├íl deaktivova┼ą v├şrusy v relat├şvne kr├ítkej dobe."